Vstúpiť do e-shopu „Spektrum shop“!

 Spoločnosť Grand – MS, s.r.o. v priebehu roku 2014 sprevádzkovala pod názvom „Spektrom shop“, svoj ďalší elektronický obchod, ktorý môžete nájsť na linku www.spektrum-shop.sk . Jeho názov vychádza z významu slova „spektrum“ , teda v danom prípade širokej škály tovaru, ktorú chce obchod ponúkať. Cieľom zavedenia nového shopu bolo vytvorenie obchodu, ktorý by sa zameriaval na iný tovar, ako sú náplne do tlačiarní, nakoľko na tento tovar je už z prelomu rokov 2001 až 2002 úzko špecializovaný náš prvý shop pod názvom „Tonery do tlačiarne“, ktorý má na trhu daného segmentu za mnohoročné pôsobenie už svoje stabilizované miesto. V „Spektrum shope“ nájdete tak, ako to evokuje jeho názov, rôznorodý tovar, avšak jeho hlavné zameranie je na:

■ Mobilné telefóny, ktoré je možné z pohľadu ich použitia, či vzhľadu považovať za imidžové, či inak špecifické. Sú tu napr. špeciálne telefóny určené na šport, či náročnejšie prostredie, telefóny špecifického vzhľadu, telefóny majúce aj iné doplnkové funkcie, ako napríklad zapaľovač, či najmenšie mobily na trhu majúce skutočne veľkosť len pár centimetrov. Medzi veľmi obľúbené patria napríklad aj mobily veľkosti kreditnej karty, ktoré je možné bežne nosiť v peňaženke, bez toho, aby Vám zavadzali, či inak prekážali.

■ Príslušenstvo k mobilným telefónom. Tento tovarový segment má skutočne veľmi široké spektrum a to od rôznych prepojovacích káblov, nabíjačiek, cez selfie tyčky a držiaky až po prídavné objektívy a to od makro objektívov, cez širokouhlé až po teleobjektívy.

■ Takzvané vychytávky. Ide tu o rôznorodý tovar, ktorý je známy najmä z mnohých teleshoppingov a obdobných reklamných programov, pričom v našom elektronickom obchode je ho možné zakúpiť za podstatne nižšie ceny, ako sú uvádzané v daných programoch.

■ Služby, sú zamerané na viacero činností. Jednou z nich je reklamná potlač predmetov, ako napríklad tričiek, šálok, krígľov, tanierov, zapaľovačov, príveskov a obdobných druhov predmetov. K potlači si môžu zákazníci zvoliť vlastnú grafiku, či texty, prípadne si zadať vytvorenie grafiky na objednávku.

Navrhovanie grafiky, ako napríklad, textových a obrazových bannerov a to či už statických, alebo pohyblivých.  Zabezpečujeme aj vytváranie „slideshow“ z foto zákazníka. Novinkou je vytváranie „intra“ podľa zadania zákazníka, či vytváranie webových stránok.

Ak máte záujem vstúpiť do nášho shopu „Spekrum shop“, kliknite prosím na hore uvedený text „Vstúpiť do Spektrum shopu„, prípadne na obrázok, či tento link.